PODZIEL SIĘ
Kurs samodzielnych księgowych

Kurs samodzielnych księgowych jest adresowany przede wszystkim dla osób planujących poszerzenie własnej wiedzy z zakresu rachunkowości. Jest to niezwykle potrzebne do efektywniejszego wykonywania powierzonych obowiązków w pionach finansowych i księgowych wszystkich przedsiębiorstw. Czego można dowiedzieć się podczas tego rodzaju kursu? Kto powinien z niego skorzystać?

Czym jest kurs samodzielnych księgowych?

Podczas kursu samodzielnych księgowych zostają przedstawione uczestnikom zagadnienia związane z transakcjami wewnątrzunijnymi, czyli związane z tym rozliczenia podatku VAT oraz wszelkiego typu obowiązki sprawozdawcze. Dodatkowo uczestnicy zapoznają się z rozliczeniami pomiędzy podmiotami gospodarczymi w obcych walutach, a także z gospodarką materiałową i towarową. Przedstawione zostaną także różne podziały kosztów. Każdy z uczestników kursu będzie miał możliwość zdobycia umiejętności sporządzania polityki rachunkowości firmy, rachunku zysków i strat, bilansu oraz sprawozdania finansowego, który jest wymagany na zakończenie roku obrotowego.

Dla kogo przeznaczone są kursy samodzielnych księgowych?

Tego rodzaju kursy zostały stworzone na potrzeby osób pragnących samodzielnie prowadzić księgowość firmy oraz planujących rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób chcących efektywnie pracować w pionach finansowo-kadrowych przedsiębiorstw, rozliczać firmę produkcyjną, poznać zasady tworzenia polityki rachunkowości firmy, sporządzać sprawozdania finansowe, poznać zagadnienia dotyczące transakcji wewnątrz unijnych, dokonywać rozliczeń pomiędzy podmiotami w walutach obcych.

Jak wygląda przebieg kursu dla samodzielnych księgowych?

Kursy dla samodzielnych księgowych to nie tylko nabywanie samej wiedzy, ale przede wszystkim także praktyka. Wszystkie przeprowadzone wykłady są podparte praktycznymi przykładami, z których uczestnicy mogą się bardzo wiele nauczyć. Podatkowo mają oni możliwość pracy w programie finansowo-księgowym, dzięki czemu wychodzą ze spotkania jako wartościowi księgowi z podniesionymi kwalifikacjami i cennym doświadczeniem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ