PODZIEL SIĘ

Aby żywność zachowywała swoje niepowtarzalne walory smakowe oraz odpowiednią wartość odżywczą, musi być przechowywana we właściwych warunkach. Umożliwiają to specjalnie zaprojektowane pojemniki firmy Dafi Vacuum. Dzięki użyciu pompki próżniowej z wnętrza naczynia usuwane jest powietrze. Zapobiega to tworzeniu się wilgoci, a także hamuje rozwój bakterii tlenowych odpowiedzialnych za psucie się żywności. Tak zabezpieczone artykuły spożywcze przez długi okres zachowują swą świeżość, smak i atrakcyjny wygląd.

Przechowywanie żywności nigdy nie było prostsze!

Poręczne pojemniki o kompaktowych wymiarach zajmują niewiele przestrzeni zarówno w lodówce, jak i na kuchennych półkach. Z łatwością mieszczą się również w każdej torebce bądź plecaku. Dzięki temu możliwe jest spożywanie świeżych produktów w dowolnie wybranym miejscu – w pracy, szkole czy też podczas rodzinnego pikniku. Szeroki asortyment pojemników Dafi Vacuum oraz ich zróżnicowanie pod względem wymiarowym sprawia, że przechowywanie żywności nigdy wcześniej nie było tak proste.

Nie wymaga od nas także skomplikowanych czynności. Do stworzenia środowiska próżniowego we wszystkich pojemnikach oraz dzbankach wystarczy manualna pompka próżniowa. Charakteryzuje się ona niebywałą lekkością, trwałością oraz prostotą użytkowania. Producent oferuje również wersję elektryczną urządzenia, która jest zasilana przy pomocy wbudowanego akumulatora. Jest poręczna i wygodna w użyciu. W ciągu paru sekund świeżość przygotowanych przez nas dań zostaje przedłużona nawet pięciokrotnie. Potrawy zachowują również swój niepowtarzalny smak, kolor i aromat.

Produkty pod ochroną

Pojemniki próżniowe Dafi Vacuum doskonale sprawdzają się podczas przechowywania różnego rodzaju owoców oraz warzyw. Środowisko próżniowe umożliwia bowiem zachowanie ich odpowiedniej struktury oraz chrupkości. Z tych względów warto w nich trzymać także i sałatki, które przez długi czas pozostaną smaczne i kruche. Naczynia te doskonale sprawdzają się również w przypadku kawy. Chronią ją przed nadmierną wilgocią oraz utratą niesamowitego aromatu. Pojemniki o nieco większych rozmiarach przyspieszają proces marynowania mięsa oraz ryb, a silikonowa uszczelka gwarantuje, że żaden zapach nie przedostanie się do naszej lodówki.

Przechowywanie żywności może okazać się problematyczne. Jeśli jednak do dyspozycji mamy pojemniki Dafi Vacuum, staje się ono czynnością prostą, niepochłaniającą zbyt dużo czasu i energii. Dzięki nim zyskujemy pewność, że produkty takie jak kawa, herbata, makarony, kasze, mąka czy też suszone owoce nie zwietrzeją i zawsze będą świeże oraz gotowe do użytku.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ