Dlaczego warto kupić folię samochodową?

Dlaczego warto kupić folię samochodową?

321
0
PODZIEL SIĘ

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i nakładaniem wysokiej jakości folii samochodowych i okiennych (z przeznaczeniem na okna płaskie). W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz topowych folii, wyróżniających się jakością, elegancją i oczywiście niską ceną.

Folie ściemniające

Oferowane przez nas folie ściemniające charakteryzują się wysokim stopniem przenikalności światła widzialnego. Dzięki temu nawet po ich nałożeniu nie ograniczasz swojego pola widzenia i nie wpływasz na bezpieczeństwo jazdy Twoim samochodem. Jednocześnie ograniczają one nagrzewania wnętrza samochodu przez promieniowanie podczerwone.

Oferowane przez nas ściemniające folie samochodowe aż w 99 procentach redukują promieniowanie UV. Jednocześnie charakteryzują się one wysoką termokurczliwością i odpornością na zarysowania. Oto przykłady oferowanych przez nas folii ściemniających:

1. Opti Black – to nierefleksyjna folia o charakterystycznym, klasycznym wyglądzie. Zabezpiecza ona kierowcę przed odłamkami szkła i jednocześnie – przed wysokim wpływem promieniowania ultrafioletowego. Opti Black to klasyczny, czarny design „przyprawiony” nowoczesną technologią.

2. Opti Black Premium – to rozwinięta wersja folii Opti Black. Charakteryzuje się ona znacznie większą trwałością i brakiem tak zwanego efektu lustra.

3. Opti Performance – to folia charakteryzują się specyficzną barwą węgla drzewnego. Posiada ona efekt lustra (zależny od stopnia zaciemnienia), wysoki parametr termokurczliwości i odbija znaczną część promieniowania słonecznego, co przedkłada się na zmniejszone nagrzewanie wnętrza pojazdu.

4. Opti High Performance – jest to folia, która charakteryzuje się wysokiej jakości barwioną powierzchnią, która na dodatek ogranicza nagrzewanie i tak zwany efekt lustra. Produkt zawiera kilka warstw folii metalizowanej, nadających folii specyficznego designu.

5. Opti Ceramic – to najnowocześniejsza w naszej ofercie folia ściemniająca. Jej proces produkcyjny opiera się w głównej mierze na nakładaniu związków tytanu na starannie wyselekcjonowanych powierzchniach. Dzięki temu uzyskany efekt jest jeszcze ciekawszy i trwalszy. Folia charakteryzuje się minimalnym nagrzewaniem wnętrza pojazdu i dożywotnią kolorystyką, która nie zmieni się przez długie lata.

Oferowane przez nas folie samochodowe nie tylko ograniczają ilość wpadającego do wnętrza pojazdu światła słonecznego, ale też skutecznie barwią i ochraniają karoserię samochodu. Przedstawiamy Państwu najnowszej generacji folie do zmiany koloru. Oto ich rodzaje:

1. Folie zmieniające kolor nadwozia – folie te zasadniczo zmieniają kolorystykę naszego nadwozia w całości lub we fragmentach. Nałożone przez naszych profesjonalistów wyglądają dokładnie tak samo, jak klasyczny lakier samochodowy. Ich drugorzędną rolą jest ochrona lakieru przed wpływem oddziaływań zewnętrznych.

2. Folie bezbarwne – rola tych folii polega w głównej mierze na ochronie lakieru samochodowego, bez wpływu na jego wygląd. Folie te oferujemy w różnych grubościach. W zależności od grubości folii zwiększa się stopień ochrony naszego samochodu przed zarysowaniami. Folię tą nakładamy niezwykle dokładnie i przy użyciu najlepszych urządzeń. Dzięki temu nie będzie ona odstawać od karoserii Waszego pojazdu.

3. Folie do tuningu optycznego – są to najbardziej zaawansowane folie (karbonowe bądź strukturalne) dzięki którym można diametralnie zmienić wygląd oklejonego samochodu. Jak? Zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji…

Wspólną zaletą naszych folii ochronnych jest możliwość ich łatwego zdjęcia z powierzchni samochodu. Co ważne – klej za pomocą którego nakładamy folie nie pozostawia na powierzchni auta jakichkolwiek śladów. Dzięki temu nawet po wieloletnim użytkowaniu naszych folii, jakość i piękno karoserii naszego pojazdu wciąż pozostają niezmienione.

Tylko nasze folie samochodowe gwarantują Ci pełne zadowolenie, zarówno pod kątem estetycznym (trwałe i doskonałe jakościowo barwy), jak i ochronnym (odpowiednia grubość i struktura folii). Gwarantujemy Wam również, że nasze folie w żadnym wypadku nie zakłócają sygnału GPS i sygnału radiowego.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą: http://dyskretfolie.pl/

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ